Monika z Katowic

Chciałabym opowiedzieć Państwu o moich pierwszych wrażeniach PRZED wyjazdem do Laponii, o którego organizację poprosiłam pana Marka. Właśnie "przed", a nie "po", ponieważ uważam, że zawsze warto podzielić się wartościowymi informacjami, które mogą usprawnić i uprzyjemnić nam życie. 
Mój kontakt przez stronę internetową z panem Markiem, pomimo że całkiem przypadkowy, nabrał szybko tempa dzięki jego zaangażowaniu i dyspozycyjności. Omówienie moich oczekiwań wszelkiej maści, dopasowanie terminów (czytaj: bez elastyczności z jego strony nie pisałabym teraz tej przed-opinii), dostarczenie dowolnych informacji na dowolnie interesujący mnie temat dotyczący Laponii, przesyłki specjalne zabezpieczające mój pobyt – nic nie jest dla tego człowieka problemem!
Na pewno wiecie, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do podróży. A może wiecie też, jak ważne jest to przygotowanie dla osoby na wózku inwalidzkim, która postanowiła spróbować swoich sił w nieznanym terenie. Dzięki życzliwej osobie na miejscu, jak pan Marek Koźmic, wydatkuję energię w sensowny sposób – na omawianie konkretnych rozwiązań do tematów, które inni mogliby widzieć jako problemy nie do przeskoczenia. Już teraz wiem, że to będzie dobrze spędzony wspólnie czas!