Aneta i Magda z Łodzi

Laponię odwiedziliśmy na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. Spędziliśmy w Laponii 8 pięknych dni. Mieliśmy okazję skorzystać z wielu atrakcji a jednocześnie wspaniale odpocząć.
Każdemu z nas podobało się coś innego, ale jedno wydarzenie zrobiło na nas wszystkich ogromne wrażenie; łowienie ryb w przeręblu na zamarzniętym jeziorze, do tego ognisko i wspaniała, wciąż zmieniająca się przyroda. Bomba! I stoki narciarskie, na których panuje cisza, cisza i jeszcze raz cisza. 
Pan Marek zna się doskonale na panujących w Laponii warunkach, jest spostrzegawczy na to, co się akurat w przyrodzie dzieje i chętnie się tym dzieli.
Nasi synowie bardzo lubili spędzać z nim czas. Jeśli masz dziecko kochające las i przyrodę to Pan Marek jest dla niego doskonałym przewodnikiem a jeśli jeszcze nie jesteście wielbicielami natury to po tym pobycie z pewnością będziecie.
Kulinarne doznania i codzienne wizyty w saunie doskonale dopełniały całości.
Wspaniałe uczucie bycia naprawdę zaopiekowanym przez przewodnika, Pana Marka. Wszystko świetnie zorganizowane. Mamy wielka nadzieję, że powiedzie nam się tam wrócić. Zabieramy ze sobą piękne wspomnienia i doświadczenie, ze można inaczej 🙂 Dziękujemy Markowi!

Polecamy serdecznie. Naprawdę warto!